Термальний курорт Струнян


Курорт розташований у спокійному й затишному куточку Струнянскої затоки, в 124 км від Люблян. Пропозиції курорту Струнян ґрунтуються на цілющій силі природи: морської води, кліматі, сольових грязях, а також на високій кваліфікації медичного персоналу й сучасному терапевтичному устаткуванні. Курорт "витягнувся" уздовж морського узбережжя на території величезного парку із хвойними й маслиновими деревами. Мікроклімат, для якого характерні дуже незначні коливання температури; 90 ясних днів у році й 2300 сонячних годин, невелика кількість опадів, морська вода надають оптимальні умови для кліматичного курорту.

Улітку можна купатися в теплому морі або відкритому басейні, узимку - у закритому олімпійському басейні з морською водою (температура 32 градуса) або в маленькому дитячому басейні або в трьох масажних басейнах. У готельному комплексі перебувають також турецька, фінська й інфрачервона сауни, солярій і біо-бар.
Любителів спорту й відпочинку зацікавлять 5 тенісних корту (два "освітлених"), площадки для баскетболу, пляжного волейболу, настільний теніс, міні-гольф, оренда велосипедів. Для тих, хто просто відпочиває, є можливість відвідати відомі словенські визначні пам'ятки: Липиця й кінний завод, Постойнская печера, Шкоціанська печера.
Оптимальний курорт для лікування й профілактики захворювань органів подиху, внаслідок м'якого клімату. Гарний готельний сервіс, численні лікувальні програми.

Лікувальні фактори

Середземноморський клімат (незначні добові коливання температури, велика кількість сонячних днів у році, невелика кількість опадів). Удале сполучення сприятливих кліматичних умов і сольової затоки, що підвищує кількість аерозолів, місцева циркуляція повітря. Цілющими засобами є також морська вода й морські лікувальні грязі.

Захворювання
• бронхіальна астма
• хронічний обструктивний бронхіт
• емфізема легенів
• наслідку операцій грудної клітки й легенів
• хронічне запалення слинної залози й верхніх дихальних шляхів
ревматичні захворювання
• посттравматична й постопераційна реабілітація опорно-рухового апарату
• остеопороз
• неврологічні й нашкірні хвороби.


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії