КРИНИЦЯ

Криниця — один з найкрасивіших і найбільш популярних гірських курортів Польщі, який часто називають «перлиною польських здравниць». Місто розташоване в долині ріки Кринічанки і її двох притоків — Палениці і Чорного Потоку на висоті 560-620 м над рівнем моря. Основою розвитку туризму й оздоровлення у цій місцевості є географічне положення, особливості клімату і виходи підземних мінеральних вод із високим ступенем мінералізації.
Курорт оточений з півночі, заходу і сходу гірськими хребтами, найвища гора Явожина Криницька (1114м), гори покриті густими хвойними лісами. Криниця з польської перекладається як «джерело», на території курорта всього 23 мінеральних джерел. На північних схилах масиву Явожина Криницька діє гірськолижний комплекс. Його основа – підвісна канатна дорога, де на горі прокладена траса довжиною 2211 м і 6 бугельних  підйомників. Також тут функціонує санна доріжка цілий рік, незважаючи на погодні умови.
Гірськолижний курорт Криниця багатий на траси різної категорії складності, є хороша інфраструктура, точки прокату лижного спорядження, лижні школи, кафе і ресторани, дискотеки, критий каток, площадки для спортивних ігор. Все це зробить Ваш відпочинок насиченим і різноманітним.

Всі ціни на зимовий сезон доступні в он-лайн бронюванні ТУТ


Переглянути збільшену карту

© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії