тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua

Юлія Ях (Бурак)
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Хорватія – Далмація - Задар
Задар, столиця однойменної провінції Хорватії і головне місто північної Далмації, знаходиться в центральній частині Адріатичного узбережжя. Задар - п'яте за величиною місто Хорватії з населенням більше 80 тисяч чоловік.

Історія Задара нараховує кілька тисяч років і зберігає сліди різних культур і цивілізацій. Перше поселення під назвою Ядера було засновано іллірійцями в IX столітті до нашої ери і пізніше завойоване римлянами. Протягом своєї історії Задар перебував під владою Візантійської імперії, угорсько-хорватської корони, Венеціанської республіки, Австрії, Франції та Італії. Культурне значення міста в історії Хорватії дуже велике. Саме в Задарі був заснований перший хорватський університет, надруковані перші хорватські газети.

Сьогодні в Задарі можна побачити руїни давньоримського форуму та міські ворота у вигляді римської тріумфальної арки, візантійські і романські церкви, готичний монастир францисканців і будівлі епохи ренесансу. З недавніх пір місто відоме і своїм морським органом - архітектурним дивом Задарської Рів'єри, з якої, як це одного разу натхненно сказав Альфред Хічкок, "спостерігають за найкрасивішим заходом сонця". Якщо ви прогуляєтеся по містечку Нін, ви зможете подивитися на найменший собор у світі - церкву Св. Хреста, довжиною всього лише 36 кроків.

Берегова лінія Адріатики в районі Задара - найбільш порізана в Хорватії. Численні острови біля узбережжя Задара пов'язані з містом регулярними паромними лініями. Всього в Задарському архіпелазі 365 островів. Дикі скелі, що  нависають над морем, крихітні затоки і бухти, печери, водоспади, скелі - не дивно, що відпочинок у Задарі такий популярний у дайверів, спелеологів і скелелазів. В Задарському регіоні знаходяться 10 яхт-клубів та 17 дайвінг-клубів.

Поруч з Задаром розташовані кілька  Національних парків: у Парку Пакленіца можна побачити живописні каньйони гірських річок і карстові печери,  Національний парк «Крка» охоплює нижню течію річки Крка від середньовічних фортець Нечвен і Трошень близько гучних водоспадів Манойловац, Рошняк і Міляцка, через водоспад Рошко  (26 м), Вісовске озеро і Скрадінський бук (46 м). Національний парк Корнаті — найбільший архіпелаг Адріатичного моря, який складається з 147 островів та рифів. Візитна картка парку - це високі, обривисті скелі, що немовби виростають з морських глибин. Бернард Шоу так описав незвичну красу островів національного парку : “В останній день створення світу Бог, бажаючи відзначити закінчення роботи, створив зі сліз, зірок і зітхань острови Корнаті...”


Переглянути більшу мапу

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2022, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії