тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Курорти та готелі

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Sofia Apartments
Розташування:
Вілла розташована в містечку Бечічі, в районі готелю «Mediteran». Бечічі і Будву зєднує пішохіднй  тунель, який  проходить  під мисом Завала, і любителі пішохідних  прогулянок можуть  дійти звідси   вздовж  моря до Старого Міста . До найближчого  магазину і ресторану – 50 м. Відстань  до аеропортів : Тіват - 25 км, Подгоріца - 63 км, Дубровнік - 93 км.

Пляж:
В 300 м від вілли знаходиться міський  дрібно-гальковий  пляж містечка  Бечічі, парасольки  і лежаки за додаткову  плату. Спокійне  море і  широкий  пляж створюють  ідеальні умови  для любителів  активного відпочинку. Параглайдінг, теніс, волейбол, водні  види спорту – все користується  популярністю  в  туристів. В західній  частині пляжу (поруч  з готелем Iberostar Bellevue) знаходиться обладнання  для катання на водних лижах.

Інфраструктура:
На віллі 4 поверхи, рецепція: 1 дво- і 1 тримісний  номер, 3 тримісних  студії, 3 чотиримісних студії, 4 двокімнатних  чотиримісних  апартаменти  (вітальня  і спальня), 1 чотирикімнатний  восьмимісний  апартамент (вітальня  і  3 спальні). Прибирання  в номерах – через 3-4 дні. Зміна  рушників  – через 1 день. Зміна  постільної  білизни – через 3-4 дні. Праска  надається  за вимогою . Безпровідний інтернет (не на всіх поверхах) – безкоштовна  послуга. Паркінг надається  безкоштовно згідно попередньої  резервації.

В номерах: кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), холодильник, фен, сейф, телефон, тераса, санвузол (туалет, душ).

В апартаментах: кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), кухня (електроплита, мийка, холодильник), фен, сейф, телефон, тераса, санвузол (туалет, душ або  ванна).

В номері:
DBL: Знаходиться на 2-му  поверсі. Двоспальне  ліжко, кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), холодильник, фен, сейф, телефон, вихід на терасу. Санвузол: туалет і душ. Частковий вид на море.

TRPL: знаходиться на 2 поверсі. Двоспальне  і  односпальне  ліжко , кондиціонер, кабельне ТБ, холодильник, фен, сейф, телефон, вихід на терасу. Санвузол: туалет і душ. Частковий вид на море.

STUD 03: Кімната, з’єднана  з  кухнею, санвузол і тераса. Двоспальне  і односпальне  ліжко , кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), кухня (електроплита, мийка, холодильник), фен, сейф, телефон, вихід на терасу. Санвузол: туалет і душ. Всього  3 апартаменти подібного типу: з видом на море, гори  і двір.

STUD 04: Кімната, з’єднана  з кухнею, санвузол  і тераса. Двоспальне  і односпальне ліжко , розкладне  крісло, кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), кухня (електроплита, мийка, холодильник), фен, сейф, телефон, вихід на терасу. Санвузол : туалет і душ. Всього  3 апартаменти подібного типу: з видом на море, гори  і  двір.

APP 04: Апартамент складається  з вітальні, з’єднаної  з  кухнею, спальні, санвузла  і тераси. В вітальні: розкладний  диван, розкладне  крісло, кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), кухня (електроплита, мийка, холодильник), фен, сейф, телефон, вихід на терасу. В спальні: двоспальне  ліжко  (або  2 односпальних), вихід на терасу. Санвузол: туалет і душ. Всього  4 апартаменти схожого  типу: 1 з видом на море і  3 апартаменти  з  видом на вулицю. 

APP 08: Знаходиться на 5 поверсі  (мансарда). Апартамент складається  з  вітальні, з’єднаної  з  кухнею, 3 спалень, 2 санвузлів і  тераси. В вітальні : розкладний  диван, кондиціонер, телевізор (кабельне ТБ), кухня (електроплита, мийка, холодильник), фен, сейф, телефон, вихід на терасу. В спальні 1: двоспальне  ліжко (складене  з 2 односпальних). В спальні 2: двоспальних  ліжка (складених  з 2 односпальних). В спальні 3: двоспальний  диван. Санвузол 1: туалет і  умивальник. Санвузол  2: туалет і  ванна. Частковий  вид на море.

 


 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 13.12.2019
           1€=27,43 грн.
           1$=24,79 грн.

  


© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії