тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Заявка на бронювання

Про Закарпаття

Термальна казка Закарпаття

Втеча від міської метушні

Озеро Синевир та Колочава

Львів-Колочава

Лікувальні особливості

ТЕРМАЛЬНІ ВОДИ "КОСИНО"

Санаторії

БОРЖАВА
ГІРСЬКА ТИСА
КАРПАТІЯ
СОНЯЧНА ДОЛИНА
СОНЯЧНА ПОЛЯНА
ТЕПЛИЦЯ
ТЕРМАЛ-СТАР
QUELLE- ПОЛЯНА
Готелі

СОЛЬВА 5*
ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ 5*
БОГОЛЬВАР
BELLE ROYALLE
ВОЄВОДИНО
ЖИВА ВОДА
ОЛД КОНТИНЕНТ
REIKARTZ КАРПАТИ
REIKARTZ ПОЛЯНА
СТАР
УЖГОРОД
ЧЕРВОНА РУТА
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Втеча від міської метушні…
4 дні / 3 ночі

Львів – Урич – Пилипець (водоспад Шипіт) – оз. Синевир – Колочава – Вигода – Яремче(або Ворохта) – г. Говерла  Львів

День 1
Виїзд зі Львова. Переїзд в с. Урич, де знаходиться місто -  фортеця Тустань. Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Річ у тім, що будівничі, споруджуючи неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. На сьогоднішній день у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань.
Переїзд в Пилипець. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району. Шипітський водоспад давно став невід’ємною частиною більшості туристичних маршрутів Закарпаття та й всього Карпатського регіону. Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму.  Проте найкращий час для зустрічі з Шипотом — навесні, коли на схилах Гемби тануть сніги, наповнюючи потік.
Поселення в готель. 

День 2
Виїзд з готелю. Переїзд на озеро Синевир. Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Тоді бистрі річкові води стримали гори, перегородивши їм шлях на тому місці, де згодом утворилось озеро.
Озеро Синевир, без перебільшення — легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше гірське озеро України.  Вода Синевиру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді.
Переїзд в реабілітаційний центр бурого ведмедя. Це єдиний такого роду центр в Україні. Сюди привозять ведмедів, з якими погано поводилися попередні господарі. У деяких ведмедів ще залишились колишні навички. Так, можна побачити як ведмедик виконує якийсь трюк. Клишоногих вчать пристосовуватися до природних умов життя. Це місце вразить будь-якого туриста і нікого не залишить байдужим.
Переїзд в село Колочава. Колоча́ва –унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Внаслідок перебування села під різними державами сформувався колоритний місцевий діалект, який важко зрозуміти приїжджим гостям. Він складається із угорських, чеських, російських, німецьких, румунських, польських, українських слів. Хоча за національним складом сьогодні тут живуть лише українці.  Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі.
Родзинкою нашого відпочинку стане відвідування колоритної єврейської корчмі «У Вольфа», на нас чекає театралізоване дійство. Улесливий актор-аматор єврей Гершко розповість історію колочавських євреїв, ласкаво запросить до столу. А тут вже повним ходом піде дегустація паленки - колочавського самогону, а на закуску - домашній сир, бринза, запашна солонина, хрусткі огірки. Колочавські випивали (також актори) насмішать нас та познайомлять із цікавими традиціями застілля). 
Повернення в готель

День 3
Виселення з готелю. Переїзд у с. Вигода.  Трамвайчик неспішно повезе вас вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду.  Іноземці обирають закритий вагон. Майже всі українці віддають перевагу відкритій платформі — байдуже, що накрапає дощ. Дизель видає якесь зовсім автомобільне «фа-фа».   Рушаємо. На нас повільно насуваються гори. Переїзд та поселення в готель

День 4
Виїзд з готелю. Приїзд на спорт базу Заросляк та підйом на г. Говерла. Говерла – не тільки найвища гірська точка України, це своєрідна Мекка для сотень туристів з усіх куточків країни, це можливість для кожного покорити свій маленький Еверест. Чи важко підійматись на Говерлу? Похід на Говерлу триває в середньому 4-4,5 години. Стільки ж само триває спуск. Маршрут вважається середнім за тяжкістю. Але, як показує практика, підйом на Говерлу здійснюють люди без серйозної фізичної підготовки, підлітки і навіть пенсіонери. Тому боятись вам нічого, вдягаємо зручні кросівки, хапаємо дощовики і вперед! З вершечку Говерли відкривається захоплюючий вид на Чорногірський хребет і гору Петрос. Повірте, це видовище варте всіх витрачених вами зусиль. Ви одразу забудете про втому, адже тут просто перехоплює подих. У вас буде достатньо часу для фотосесій: «Сфотографуй мене ось тут, будь ласка», «І біля отого каменю», «І на фоні оцієї гори» та інших мистецьких композицій, після чого ми повільно спускаємось вниз. 
В разі невдалої погоди для підйому на Говерлу їдемо в Яремче оглядати Вольєрне господарство, а також водоспади “Пробій” та ”Дівочі сльози”. Також в Яремче можна буде відвідати один з найбільших сувенірних ринків в Карпатах та прогулятися “Стежкою Довбуша”(4 км.).
Повернення до Львова. 

Вартість туру 1395 грн.

У вартість входить:
- Проживання
- Екскурсійне обслуговування
- Транспортне обслуговування
- Страхування

Додатково оплачується:
- Вхідні квитки
- Харчування
- Особисті витрати
Вартість вхідних квитків:
- Фортеця Тустань: дорослий – 32 грн., пільговий – 16 грн.
- Водоспад Шипіт: дорослий – 15 грн., дитячий – 10 грн.
- Озеро Синевир: дорослий – 15 грн., дитячий, студентський – 3 грн.
- Реабілітайний центр бурих ведмедів: дорослий – 15 грн., дитячий, студентський – 3 грн.
- Скансен «Старе село» в Колочаві  Дорослий – 50 грн. Пільговий - 40 грн. (виключно для студентів); Пільговий - 30 грн. (для пенсіонерів та інших пільгових груп), Дитячий – 20 грн. Вартість театралізованного дійства - 70 грн/особа
- Екологічний збір на Говерлу: дорослий - 20 грн., діти – 10 грн.
- Карпатський трамвай: 70 грн. на особу

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 23.10.2018
           1€=33,28 грн.
           1$=29,08 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії