Готель Панорама 3*


Адреса готелю: проспект Свободи,  45
Новий комфортабельний готель у самому серці Львова гостинно запрошує відвідувачів до 51 затишного номера, серед яких п'ять люксів та півлюксів, 10 двомісних покращених номерів, які персоніфіковано на честь видатних українських оперних співаків: Cоломії Крушельницької, Модеста Менцинського, Олександра Мишуги, Іри Маланюк, зірок Моцарта, Вагнера, Батістіні.....
У готелі до послуг клієнтів: сучасний конференц-зал, обладнаний мультимедійною установкою з моторизованим екраном та пультом дистанційного управління, відеопрезентером та масштабатором.Cистема синхронного перекладу на чотири мови з облаштованою індивідуально кабіною перекладачів. Поруч з конференц-залом передбачена кімната для переговорів. Усе це дає можливість на високому організаційному рівні проводити семінари, презентації та конференції міжнародного значення.
У готелі надаються додаткові послуги: прання, хімчистки, прасування та дрібного ремонту одягу.
Усі номери мають: звукоізольвані вікна, обрамлені вишуканими портьєрами, килимове покриття, цілодобове автономне постачання очищеної води та електроенергії, систему кондиціонування та вентиляції, міжнародний та міжміський телефонний зв'язок, холодильник з міні баром, кабельне та саталітарне телебачення з можливістю вибору програм індивідуально, обслуговування в номерах.

 

 

© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії