тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Дитячі табори
Untitled Document

Відповідальний менеджер


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

БРИТАНСЬКИЙ ДТ "Celyn ABC Camp", Полтавська обл.


Короткий опис: Британський мовний табір «Celyn ABC-camp» продовжує радувати своїх дітей і відкриває двері в новий сезон ЛІТО-2016. Строго дотримуючись британських методик поглибленого вивчення англійської мови (викладання ведеться вчителями з Великобританії) діти невимушено занурюються в повсякденну мовну середу, а команда аніматорів і camp-вожатих огортає увагою, турботою і любов'ю кожну дитину.
Корпуси для проживання дітей:
Корпус «Англія» - це двоповерхова будівля, з класичними умовами проживання в дитячому таборі з номерами класу "Стандарт". В кожному номері: умивальник, два або три ліжка з ортопедичними матрацами, додаткове освітлення, килимове покриття. Розміщення душових і туалетів по 4 шт. на кожному поверсі. Гаряче водопостачання - цілодобово!
Корпус «Шотландія» - це двоповерхова будівля з умовами підвищеного комфорту проживання і номерами класу "Органік Євро". Використання тільки природних матеріалів - дерево, емульсійні фарби і т.д. В кожному номері: умивальник, два або три ліжка з ортопедичними матрацами, м'яке килимове покриття. Туалети і душові з італійської сантехніки світових брендів, зручно розміщені по 4 шт. на кожному поверсі. Працює система замовлення асортименту меню дитячого міні-бару в номер. Гаряче водопостачання цілодобово!Є ігровий хол.
Корпус "Уельс" -  відкритий для в 2013 році - це авторський підхід до інтер'єру і використання оздоблювальних матеріалів найвищих стандартів, що забезпечує Вашій дитині не тільки проживання "Люкс-класу", але і розвиває його внутрішній світ фантазії, завдяки нестандартним рішенням і індивідуальному дизайну кожного номера. 6-ти місне розміщення дітей в просторих номерах площею 24 кв.м, ліжка з ортопедичними матрацами, 4 туалети і душових, виконаних в стилі "арт-деко". Працює система замовлення асортименту меню дитячого міні-бару в номер. Гаряче водопостачання - цілодобово! Є ігровий хол.

Загальна структура кожної зміни в таборі Celyn ABC Camp:
- розвиток пам'яті, уваги, логічного мислення;
- отримання нових навичок роботи, дружби, співпраці в команді;
- розвиток пізнавальних процесів;
- поповнення словникового запасу англійської мови, вміння правильно будувати граматичні пропозиції, вміння формулювати свою думку англійською мовою;
- дисципліна і самоорганізація;
- фізичний розвиток;
- гра як найважливіший інструмент та частина розвитку дитини в принципі.

Англійська мова в таборі «Celyn ABC Camp»

Програма Prime: вивчення англійської мови в таборі «Celyn ABC CAMP»:
По приїзду в табір підліток занурюється в англомовне середовище спілкування, яке підтримується весь час під час перебування в таборі. При оформленні дитини в табір проходить процедура тестування британським викладачем. За результатами тестування діти розподіляються в навчальні групи по 10-15 осіб. Кожна група керується британським викладачем.

Викладання ведеться за спеціалізованими програмами 4-х рівнів, розробленим спеціально для табору. Основна особливість цих програм - це можливість для дітей повністю «зануритися» в світ англійської мови, допомогти дітям подолати мовний «бар'єр», застосувати свої знання в безпосередньому спілкуванні. Незалежно від рівня навчальної групи, умови навчання рівноцінні.

Залежно від загальної кількості дітей застосовується 2 варіанти проведення уроків:
- час уроків в класах чергується щотижня (щодня): діти, які в перший тиждень займалися в класах до обіду, на другому тижні вчаться після обіду і навпаки. Таким чином, дотримується «принцип зигзага», що практикується в таборах Великобританії;
- заняття проводяться в 1-й половині дня, а весь час після обіду присвячено активному дозвілля дітей.

Інтенсивність занять - 15 годин на тиждень (20 уроків по 45 хв.) - є оптимальною для отримання найкращих результатів в оволодінні мовою. На уроках проводяться заняття по граматиці, лексиці, їх також доповнюють розвиваючі вправи. При необхідності на уроках присутній англомовний вожатий, який допоможе дітям в спілкуванні з викладачем. Заняття проводяться в навчальному корпусі, який включає в себе 5 навчальних класів + комп'ютерний клас з виходом в Інтернет. Всі приміщення навчального корпусу обладнані кондиціонерами і сучасними меблями.

Гарантія ефективності вивчення англійської мови:
Викладання і навчання ведеться виключно за класичною британською системою і має 2-х тижневий цикл.
Ця методика використовується для іноземних дітей, що приїжджають на канікули в британські мовні табори в Великобританії.
Всі навчальні матеріали надаються викладачами.
По закінченню навчання в таборі «Celyn ABC- camp» кожна дитина (після здачі фінального тесту) отримує сертифікат.
Фактично діти в Celyn ABC-camp отримують ті ж знання, які вони могли б отримати при поїздці до Англії, але при цьому не залишають територію України.

  Зміни і графік заїздів в ДТ "Celyn ABC Camp", в грн:

Програма "PRIME" з англійською мовою

Зміна

Період

К-сть днів

Категорія номера

Вартість

1

05.06 -19.06.18
Казковий мікс

14

Корпус Англія і Шотландія

Корпус Уельс

11 600

10 800

2

22.06 -06.07.18
Ла - ла - ленд

14

Корпус Англія і Шотландія

Корпус Уельс

13 600

12 000

3

09.07 -23.07.18
Енергія життя

14

Корпус Англія і Шотландія

Корпус Уельс

15 600

13 200

4

26.07 -09.08.18
Карнавал масок

14

Корпус Англія і Шотландія

Корпус Уельс

13 600

12 000

5

12.08 -26.08.18
Невідома планета

14

Корпус Англія і Шотландія

Корпус Уельс

12 600

11 600

Вартість путівки в таборі по системі "All Inclusive" ( "Все включено") включає: 4 години англійської з британськими педагогами щодня, в обладнаних класах; п'ятиразове збалансоване харчування; проживання в корпусах "Англія", "Шотландія" з 2х-3х місним розміщенням, оточених сосновим лісом; тематичні заходи та шоу, спортивні заходи: футбол, волейбол, баскетбол, крикет, пінг-понг, більярд, тренажерний зал; купання в кристально чистій річці Ворскла; медична страховка кожної дитини; захоплюючі екскурсії; багаття, феєрверки, дискотеки і концерти.

Всі заходи - і загальнотабірні, і загонові - проводяться на дубльованому англійською мовою вожатими і activity-лідерами табору з Великобританії.

ТЕМАТИКА ЗМІН:
1 зміна "Казковий мікс". Приготуйтеся до польоту уяви! Всі самі неординарні ідеї ви зможете втілити в реальність! Наші діти будуть придумувати нові, а також особисто брати участь у вже давно відомих казкових події. Кожен день нас чекає казковий мікс, в якому будуть ельфи і гноми, дракони і лицарі, стародавня магія, веселі казкові подорожі, затії і пригоди. Наші кемпери зможуть повеселитися беручи участь в сюжетно-рольових іграх, концертах, інтелектуальних шоу, вікторинах, екскурсіях.
2 зміна "Ла-ла-ленд". Чи мріяли ви стати кінозірками, музикантами, співаками та акторами? На цій зміні наші кемпери будуть брати участь в кастингах і прослуховуваннях, репетиціях і прем'єрах, кожен спробує себе в ролі співака, танцюриста, актора або музаканта. Атмосферна зміна, в якій хлопців чекає занурення в захоплюючий «мюзикл», де знайдеться місце всім талантам.
3 зміна "Енергія життя". Сама насичена зміна цього літа. Де всі діти поринуть в стрімкий потік нових знань, вражень, цікавинок і просто гарного настрою. Протягом зміни буде проводитися безліч інтерактивних і спортивних заходів, інтелектуальних шоу, вікторин, конкурсів і різноманітних ігор, де кожен зможе проявити всі свої здібності. Олімпіади, квести, спорт, танці, спів, малювання, гуртки, дискотеки - це все дасть можливість зарядитися хлопцям яскравою енергетикою цього літа.
4 зміна "Карнавал масок". Ми пропонуємо зануритися в чарівну атмосферу свята. Адже карнавал по суті своїй, це барвисте шоу, багате яскравими масками, карнавальними костюмами, музикою, світлом і посмішками. Феєрична зміна, яка надовго втягне в свій таємничий і прихований світ всіх хлопців. Протягом цього заїзду ми будемо наслідувати більшість фестивалів і карнавалів, які проводяться в усьому світі. Діти зможуть взяти участь в параді костюмів, масових танцях, провести компромісні експерименти над собою і багато іншого. Швидше! Пора взяти участь в карнавалі!
5 зміна "Невідома планета". Спочатку наші кемпери відвідають Північну Америку, де представники древньої цивілізації індіанців майя навчать їх своєї творчості. Зробимо аварійну посадку на Антарктиду, де хлопці та космічні вожаті знайдуть загадкове послання про те, як зароджувалася наша планета. Продовжимо наш політ над Північною Африкою - зустрінемося з космічними піратами, які хотіли викрасти скарби фараонів. Візьмемо участь в космічних перегонах над Австралією і повернемося на свій материк. Разом з командою зорельота наші кемпери зможуть досліджувати загадки Землі і познайомиться з незвіданими формами життя.

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 17.08.2018
           1€=32,21 грн.
           1$=28,42 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії