тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Відповідальний менеджер


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Тільки у Львові
5 днів / 4 ночі
Гарантовані збірні тури
щопонеділка, щосереди

1 день

Прибуття до Львова. Трансфер в готель.
Поселення після 14.00 (за дод. оплату можливе раннє поселення). Вільний день.

Факультативно пропонуємо:
11:00-13:00 Пішохідна екскурсія "Личаків - весело про вічне": 
кладовище - місце спокою, розпачу та задуми... Але люди, які там поховані, прожили цікаве життя. Ми переконані, що вони скоріше хотіли б, щоб при згадці про них у нас на обличчях з"являлася посмішка! Лише оптимістичні оповіді про оптимістичних особистостей, що не раз змінювали історію! Боїтесь відвідувати кладовище? З нами буде СТРАШЕННО цікаво!*  *Цікаві історії, але без насміхання і з повагою до тих, що відійшли у вічність! - 150 грн/особа.

Рекомендуємо повечеряти:
- на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику, тільки в теплу пору року)
- на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
- «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
- кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень.
- „Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 1930-х років.
 - театр пива "Правда" - саме той театр, де не варто пропускати жодної прем'єри.

2 день

Сніданок в ресторані готелю.
12:00-14:00 "Підземеллями Львова" (2 год). Ви відвідаєте найдовші та найстаріші підземелля міста лева. Найбільш таємничими підземеллями Львова, де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць є підземелля Єзуїтського монастиря. Як нам відомо місто стоїть на ріці, яка сьогодні протікає під землею у величезному колекторі.  Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. Ви відвідаєте підземелля, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок - підземелля аптеки "Під Чорним Орлом", підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.

Факультативно пропонуємо:

15:00-18:00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: екскурсія проходить по території міста, збудованої переважно в ХІХ- поч. ХХ ст, коли Галичина була в складі Австро-Угорської імперії. Ви відвідаєте будинок вчених (колишнє шляхетське Казино), колишній Галицький Сейм, де зараз знаходиться головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та інші цікаві місця  - 100 грн за особу. (вхідні квитки оплачуються додатково - 45 грн/ос).

3 день

Сніданок в ресторані готелю.
11:00-14:00 Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»:
Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав”ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру - архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою - Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.

Ввечері пропонуємо Вам (факультативно, щоп'ятниці):
21:00-23:00 екскурсія «Нічна Варта» - цікава та захоплююча екскурсія містом з нічним бургомістром - 200 грн/особа.
Якщо, випадково, вночі не спатиметься, визирніть у вікно – і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – помічники бургомістра… Вони просто бережуть Ваш сон… Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці  та   темні закутки — все це чекає на Вас під час нічної мандрівки Львовом! Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя чи пані Зосі — приєднуйтесь!   За якісну роботу Вас посвятять в працівники Нічної варти Львова.

4 день

Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день або факультативно пропонуємо (квітень-листопад): 
08:00-21:00 Карпатський трамвай + скелі Довбуша.  Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож “На трамваї до Довбуша”. 
Відразу за Львовом розпочинаються так звані "Маленькі Карпати" - пагорби Подільської височини. Вздовж дороги відкривається панорама красивих пагорбів, які обриваються на річці Дністер! За рікою розпочинається велика Прикарпатська рівнина, що колись була багата на газ, і тягнеться до самих Карпатських гір. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га., які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення. Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою. Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі (факультативно - 400 грн/ос, додатково оплачуються вхідні квитки)

5 день

Сніданок в ресторані готелю.
11:00-14:00 Автобусна екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту, з оглядового майданчика гори Високий Замок - найвищої гори міста (зупинка з  виходом)Собор Юра - колишній головний греко-католицький храм України, найяскравіша пам'ятка бароко в Україні (зупинка з виходом) Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО, тут Ви побачите могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського (зупинка з виходом). Також Ви побачите старовинні галицькі храми, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр, Стрийський парк.
Вільний час. Виїзд зі Львова.

Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.)

Готель

Вартість туру

Гетьман 3* (стандарт)

2450

Ірена 3* (стандарт)

2430

Старий Краків 3* (стандарт)

2700 щопонеділка 
2800 щосереди

Преміум 3* (стандарт)

3200

Леотель 3* (стандарт)

3400

Нота Бене 3* (стандарт)

3300

Львів 3* (стандарт)

3310

Євроготель 3* (стандарт)

3750

Жорж 3* (стандарт)

4400

Reikartz Дворжец 3* (стандарт)

4700

Арт-готель "Модерн" 3*(стандарт)

5200

Дністер 4* (класік)

від 6000

Швейцарськи 4*(стандарт)

6400

Асторія 4*(класік)

8050

У вартість входить:
- проживання в готелі 4 ночі (DBL/TWIN);
- 4 сніданки в готелі;
- трансфер вокзал – готель;
- автобусна екскурсія по Львову 3 год;
- пішохідна екскурсія  «Місто з ароматом кави» по Львову 3 год;
- пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» - 2 години.

У вартість не входить:
- факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
- вхідні квитки - 75 грн/ос.
- медичне страхування.
 

Залиште відгук про тур


 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії