Східними кресами Польщі

Дати заїздів:

вересень

жовтень

листопад

грудень

29

27

3

1

1 день

8:00 збір групи. Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі. Перше місто з яким ми ознайомимось – Перемишль, який згадується у "Повісті времінних літ" під 981 роком, коли київський князь Володимир  "ходив на ляхи" і зайняв червенські городи". У сьогоднішньому місті - 27 костелів, 2 храми УГКЦ і 2 православних. Це на 70 тисяч мешканців. Відсотково костелів на душу населення більше хіба що у Ватикані, за що Перемишль і отримав титул "другого Ватикану". Найвідоміші з них ми з вами зможемо оглянути. А також ми побачимо Ринкову площу, бравого вояка Швейка, пам’ятник папі Яну Павлу ІІ, старі купецькі кам’яниці, музей дзвонів та люльок…
Перекусивши і відпочивши в одному з десятків закладів у центрі, ми продовжуєм свою подорож. Ще з десяток кілометрів на Захід уздовж Сяну - і ми потрапляємо у містечко Красічин. Замково-парковий комплекс у Красічині - це одна з найкрасивіших пізньо-ренесансних будівель у Польщі.
"Фішка" Красічинського замку - розписи стін у традиційному стилі "сґраффіто". Одне зі сґраффіто - галерея королів Польщі. Нижче - три найвідоміших з історії України: Стефан Баторій, який легалізував козацтво; Сигизмунд ІІІ; Владислав IV, який любив козаків і ходив з ними на Москву. Перепочивши в ландшафтному парку, яким оточений замок, переїжджаємо до Жешова.
Поселення в готель.
На вечірню програму ми можем вам запропонувати, прогулянку по місту, або шопінг в одному з торгових центрів Жешова.
Ночівля. 

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Жешові Серед найцікавіших пам'яток міста, ми маєм можливість побачити: Церкву Фара XIV століття; Будівлі муніципалітету, що датуються XV сторіччям; Замок XVI сторіччя Сім'ї Любомирських; Церкву Отців Бернардинів, збудована в XVII столітті; Ринкову Площу, забудова якої почалася в XVII столітті, а також музеї та картинну галерею.
Екскурсія в підземелля Жешува (факультативно 10 євро). Підземний туристичний маршрут проходить під будинками і Ринковою площею. Основним коридорам підземелля були дані назви, пов'язані з їх функцією та історією міста. В коридорах підземелля криється багато визначних пам'яток і загадок. Можна побачити залишки середньовічних стін, сліди пожеж, прихований прохід.
Вільний час для шопінгу.
Переїзд до Львова.

Вартість туру 60 євро

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелі 3*;
- сніданок;
- екскурсії згідно програми;
- медична страхівка;
- супровід представника туристичної фірми

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
- вхідні квитки;
- консульський збір, оформлення документів 60Є дорослий/30Є діти і пенсіонери

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії