тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Іванна Вовк
ICQ 631468409
poland@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Західна Канада, скалисті гори

Скелясті гори, Британська Колумбія, Альберта, Джаспер, Банф, Калгарі, Едмонтон, Вікторія, гори, озера, Льодовик, гарячі джерела, водоспади, глетчери

Дати на 2022 рік:

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

Вересень

30

20

11

1, 15, 29

12, 20

3, 22

День 1

Приліт в Едмонтон - столицю Альберти, провінції прерій. Трансфер в готель (автобус або шаттл). Зустріч з групою. Розміщення в готелі в центрі міста.
Перше знайомство з містом.

День 2

Відвідання Парламенту провінції з оточуючими його парками, монументами, фонтанами. Поїздка до "восьмого чуда світу" - Вест-Едмонтон Молу - величезному торговому і розважальному центру, унікальному міні-місту під скляним ковпаком, який включає тематичні парки розваг, штучний кліматичний курорт і багато іншого. Екскурсія по Вест-Едмонтон Молу. Переїзд в район заповідника Джаспер.

День 3

Заповідник Джаспер. Проїзд з зупинками по території заповідника. Купання в гарячих мінеральних джерелах (за бажанням) *. Зупинки в самих мальовничих місцях: каньйони, озера, водоспади, панорами льодовиків і вершин. По дорозі - дикі звірі: лосі, олені, гірські козли, іноді - грізлі і чорні ведмеді. Містечко Джаспер - затишне містечко серед гір - центр одного з найвідоміших Національних Заповідників - ПаркуДжаспер.

День 4

Продовження знайомства з природними красотами і чудесами. Дорога через льодові поля, ущелини, засніжені гірські піки, перевали, смарагдові озера і водоспади, гірські річки з кришталево чистою водою. Зупинки в найбільш мальовничих та визначних місцях. Проїзд по Айсфілд Паркв'ю - однієї з найпрекрасніших доріг в світі. Знамениті "льодові поля". Унікальний глетчер Коламбія Айсфілд - найбільший на південь від Арктики. ЗА БАЖАННЯМ, катання по льодовому полю на амфібії - Незвичайні пригоди. Проїзд по території Національного Парку Банф. Чудовий водний курорт-місто Банфф, один з найбільш фешенебельних в Канаді. "Альпійський" стиль центру міста. Розміщення в готелі в район гір в містечку Канмор.

День 5

Виїзд на екскурсію по Калгарі. Канадський Олімпійський Парк - місце проведення ХV Олімпійських Ігор. Даунтаун Калгарі. Стадіон Стампід.Площа Сіті Холл-Олімпік Плаза. Підйом на Вежу Калгарі *. Вільний час в Даунтаун. Повернення в район гір. Ночівля в готелі.

День 6

Переїзд в заповідник Озеро Луїза. Красиве озеро Луїза, чарівне історичне "Шато Лейк-Луїз". Гірськолижний курорт Озеро Луїза (за бажанням, підйомник для огляду чудових картин *). Проїзд уздовж трансканадської дороги, переїзд до Британської Колумбії, серед нескінченних гірських пейзажів, озер і панорам льодовиків. Проїзд через заповідники Йохо, Заповідник глетчерів. Ночівля в гірському районі, в готелі, розташованому на березі прекрасного озера. У цьому незвичайному місці Вам пропонується вечеря і прогулянка - екскурсія в старовинному "місті привидів" (за бажанням) *.

День 7

Виїзд з району гір у бік прибережного регіону Британської Колумбії. Приїзд в місто Ванкувер, "Тихоокеанську перлину", найперспективніше місто сучасної Канади. Розміщення в готелі в центрі міста. Ніч у Ванкувері.

День 8

Круїз в Вікторію - столицю Британської Колумбії, місто, відоме своїм класичним англійським шармом: Внутрішня Гавань, пишність Парламенту, прославлений "Емпресс-Готель". Проїзд через престижні квартали міста, мальовничі прибережні зони. Вікторія - місто в квітах і вічнозелених рослинах, славиться своїм м'яким середземноморським кліматом. Відвідування всесвітньо відомого Саду Бутчарт * (оплата квитків - на місці): Сад Троянд, Японський сад, Зоряний ставок, Фонтан Трьох Осетрів, неймовірна пишність і різноманітність рослин. Зворотний круїз - повернення в Ванкувер.

День 9

Ванкувер. Екскурсія по місту, що включає Стенлі-Парк зі знаменитою колекцією велетенських індіанських тотемів, історичний Гас-таун з баштовим монументом парового годинника. Даунтаун і Кенада Плейс - мальовничий причал круїзних суден і красивий куточок міста. Найстаріший Китай місто, парк королеви Єлизавети, Олімпійське село. Вільний час.

День 10

Ванкувер. Трансфер в аеропорт.

Вартість на 1 ос, в амер. дол.

Назва туру

Днів

Ціна на 1 особу

Доплата за 1-місний номер

Західна Канада Скалисті гори

10

2700

650

У вартість туру включено:
- готелі туристичного класу з вигодами, 2-місні номери;
- сніданки (континентальні);
- переїзд на комфортабельному транспорті;
- екскурсії по програмі з російськомовним гідом;
- податки

Додатково оплачується:
- міжнародний авіапереліт;
- консульський збір;
- послуги по оформленню документів — 1500 грн;
- факультативні програми;
- послуги швейцарів у готелях;
- чайові водіям;
- вхідні квитки по програмі;
- харчування

Поселення пожливе як у 2-місні так і в 3-місні номери

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2022, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії