Новий рік в Кракові


Дата туру: 30.12.17 – 02.01.18


Програма туру:

30.12.17

 

 

 

8:00 Виїзд зі Львова
14:00 (орієнтовно) Прибуття в Краків. Поселення в готель.
Оглядова екскурсія по Кракову. Ви побачите Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, зможете пройтися по Королівському шляху і відчути себе справжнім королем чи королевою, побуваєте на Головному Ринку – найбільшій у Європі міській площі з оригінальною шахматною забудовою,відвідаєте Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, та Маріацький костел – базиліка, у якій  знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар, вільний час... (не забудьте скупити сувеніри на різдвяних розпродажах).
20:00 Відвідання Аквапарку – найбільшого у Європі, який складається з 8 американських гірок, фонтанів, гідромасажів, 8 джакузі, гейзерів, гротів. Вода в басейнах, заг. площею 1586 м2, озонована, з температурою 28-32˚С (дорослі - 4 євро./1 год.,10 євро./3 год., діти - 8 євро/3 год.). Ви зможете відвідати сауну та солярій. www.parkwodny.pl Для бажаючих – відвідання супермаркету REAL. 
Прогулянка вечірнім та нічним Краковом (факультативно). Для поціновувачів пива – паб, де можна спробувати свіжозварене пиво, що подається у спеціальних рурах.

31.12.17

9:00 Сніданок.
10:00 Екскурсія на Вавельський пагорб – Королівський замок, Дзвін Сигізмунда, Кафедральний собор (тут проходила коронація польських королів) і королівські  гробниці. Вільний час ...
14:00 Підняття на одну із найвищих дзвіниць Кракова. Ви зможете подивитися на засніжений Краків з висоти 42 м. Підготовка до зустрічі Нового Року.
Святкова програма. ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ 2018! На Вас чекають вишукані страви польської та європейської кухні, різноманітні конкурси, розваги і музика до самого ранку! З НОВИМ РОКОМ!

01.01.18

10:00 Сніданок. Вільний день.
Екскурсія у Закопане* - (факультативно -  20 євро) - підйом на гору Губалувка, Буторий Верх, відвідання найстарішого храму в Закопаному, найголовнішої вулиці Крупувки та Татранського музею. Переїзд в Буковину Татранську. Купання в термах. (факультативно від 20 євро) . Повернення в готель.

02.01.18

7:00 Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
09:00 Екскурсія у Велічку – знамениту соляну шахту, внесену до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. За сім століть видобутку солі шахта стала подібна на велике підземне місто, таємниче та неповторне. Ви побачите унікальні храми, колекцію гірничого обладнання, прекрасну каплицю св.Кінги (101 м під землею), скульптури, гроти, створені з соляних глиб, підземне озеро. (25 євро) www.kopalnia.pl 14:00 Від’їзд до Львова
23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова

*  мінімальна кількість учасників факультативу – 20 осібВартість туру: 180 євро

У вартість програми включено:
- проїзд Львів-Краків-Львів автобусом євро класу;
- проживання в готелі 3 ночі;
- 3 сніданки;
- екскурсії згідно програми без вхідних квитків;
- медичне страхування;
- супровід представника туристичної фірми

Додатково оплачуються: 
- вхідні квитки;
- факультативна поїздка в Закопане;
- участь в Новорічному балі
- консульський збір Республіки Польща

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії