тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

ФРАНЦІЯ

Термальні курорти Франції

Sara 3*

Antares 4*

Castor & Polux 3*

Екскурсійні тури

Полюби назавжди… 24.03
Untitled Document

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
on@meest-tour.com.ua


Юлія Ольхович

SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Полюби назавжди…

Берлін, Амстердам, Париж, Прага у вартості туру

                 Березень               

                 24                

Тривалість туру

7 днів

Місто відправки

Львів

Країни

Польща, Німеччина, Нідерланди, Франція

Маршрут туру

Львів – Берлін – Амстердам – Волендам – Заансе Сханс – Париж  – Прага – Львів

Віза

Польська

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 20€.


Програма туру:

1 день

7.30 Зустріч та реєстрація туристів керівником групи
8.00 Виїзд зі Львова, перетин кордону
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Польщі.

2 день

Сніданок, виселення з готелю
Переїзд у Берлін!
Запрошуємо на оглядову екскурсію «Історичний Берлін» (15є/10є). Перерахувати всі історичні пам’ятки Берліну дуже важко. Це один із самих веселих, живих і затишних міст Європи. Ми розпочнемо наше знайомство з «серця» Берліну - де пульсує ніколи не сплячий Рейхстаг і підносяться до неба символічні Бранденбургські ворота, прогуляємось вулицями, площами, побачимо храми, музеї, почуємо де краще пообідати, та що слід купити у Берліні, щоб ніколи не забути про це місто.
- Факультативна екскурсія в музей Пергамон (25є). Це один з найвідвідуваніших музеїв Берліну, в ньому знаходяться зібрання трьох музеїв: Античного зібрання, Музею ісламського мистецтва і передньоазійського музею. У ньому представлені різні експонати давньої монументальної архітектури, найвідомішими з яких є: Пергамський вівтар, Ворота Мілетського ринку, Ворота Іштар і Дорога процесій, Фриз з Мшатти.
- Факультативну екскурсію «Німецька кухня на смак» (25є). Кожен хто попадає в Німеччину вважає своїм обо’язком спробувати справжнє німецьке пиво зварине безпоседньо в пивоварні та скоштувати свинну рульку.
Факультативна екскурсія «Вогні вечірнього Берлін» (15є/10є). Під час цієї екскурсії ми побачимо ділянку сумно знаменитої Берлінської стіни, сучасну площу Потсдамер Платц, місце, де проходить  Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінале) , який вважається одним із найпрестижніших фестивалів світу у сфері кіно, почуємо багато цікавого про сучасне життя жителів міста.
Збір групи, нічний переїзд в Нідерланди

3 день

Зупинка на сніданок
Ласкаво просимо в Амстердам!
Запрошуємо на оглядову екскурсію «Такий цікавий Амстердам…». Впродовж багатьох століть столиця Нідерландів має гучну репутацію інтернаціонального міста, і до цих пір він залучає людей зі всіх куточків земної кулі. Таким привабливим Амстердам робить поєднання історичної атмосфери 17-го століття з менталітетом сучасного великого міста, що створює дружню і невимушену обстановку. Малоповерхові будівлі і відокремленість вулиць, каналів, скверів створюють атмосферу, яку гості знаходять унікальною. Ні у одній іншій європейській столиці немає такої кількості пам'яток і музеїв на один квадратний кілометр.
У вільний час пропонуємо:
Факультативну екскурсію «Знайомство з Амстелом» (15є). Амстердам - це місто каналів, через які перекинуто більше 600 мостів. Тому, буде дуже великою помилкою не прокататись по цих каналах на кораблику, адже тільки там можна відчути справжню атмосферу Амстердаму.
Факультативна екскурсія  «Заансе Сханс і Волендам»  (30є/20є). Заансе Сханс – фольклорний музей під відкритим небом, і найдивніше в нім, це широка річка, уздовж якої вишикувалися в ряд прекрасні старовинні млини. На території Заансе Сханс безліч старовинних житлових будинків 18-19 століть. На екскурсії ви побачите, як виготовляли сири ще 5 століть назад, на сироварні можна спробувати більше 20 різних сортів сиру. У майстерні по виробництву кломпів, ви побачите найбагатшу колекцію черевиків не лише різних часів, але і професій. Адже черевики – кломпи носяться голландцями і до цього дня, особливо тими, хто працює в аграрному секторі, і селянами. Далі наша екскурсія пролягає в Волендам - це набережна і прилегла до неї крихітна частина специфічного старовинного рибальського села, де ми попробуємо самий смачний оселедець Haring (Харинг) та познайомимось з та почуємо багато цікавого про дане місце.
Поселення в готель.
- Факультативну екскурсію «Квартал червоних ліхтарів» (15є). Увага, тільки для дорослих! Поверненн в готель на громадському транспорті.

4 день

Сніданок, виселення з готелю переїзд у Париж.
Запрошуємо на автобусно-пішохідну оглядову екскурсію «Грація Парижу». Париж — мрія всіх без виключення. Це місто приваблює, притягує і зводить з розуму. Ми поринемо в атмосферу різних століть, адже кожна будівля - це епоха, разом побачимо основні історичні пам'ятки. Взнаємо біографії відомих та знаменитих людей. Познайомимось з королями та королевами Франції.
У вільний час пропонуємо:
Факультативна екскурсія «Корабликом по Сені» (15є/10є), це найкраща можливість познайомитись з Парижем у вечірній час. Вогні нічного міста, Ейфелева вежа, мости, старий вокзал острів Сіте не залишать Вас рівнодушними!
- Відвідати Ейфелеву вежу (Вхідні квитки оплачуються самостійно, орієнтовно 15є), яка  у більшості туристів викликає виправдане захоплення. Сто двадцять років промайнула, а вона залишається найвищою спорудою в Парижі і п'ятою по висоті у всій Франції. І, не дивлячись на величні розміри, вона досить витончена — її загальна вага не перевищує 10 тисяч тонн, вона чинить тиск за землю, рівний тиску людини, що сидить на стільці.
Поселення в готель
Відвідати кабаре «Мулен Руж» (Вхідні квитки оплачуються самостійно, орієнтовно 120є). 

Доїзд в готель самостійно.

5 день

Сніданок, пересування по місту громадським транспортом
- Факультативну екскурсію «Нотр Дам та Латинський квартал» (20є/10є) Наша прогулянка розпочнеться біля собору Нотр Дам, який в середні віки був центром духовного і культурного життя. Ми ознайомимось з історією будівництва собору та його легендами, почуємо історію острова Сіте, на якому стоїть храм та взнаємо, що таке Латинський квартал та чим він славиться.
- Факультативну екскурсію «Монмартр - дух Парижу» (20є/15є). Монмартр живе власним життям, окремо від розташованого біля його підніжжя міста. Візитною карткою району став на вершині пагорба собор Сакре-Кер – білосніжний, як покритий глазур'ю торт. Схили пагорба, які вкриті виноградниками  нагадують про село, яке існувало тут колись. Саме тут, в глибині вуличок, розташовані деякі найкращі кафе і ресторани.
- Факультативну екскурсію «Лувр – історія через роки…» (35є) Майже 10 млн людей щорік прагнуть потрапити до Лувру не лише заради Мони Лізи і Венери Мілосськой. Музей пропонує для огляду 35 000 полотен, статуй, фресок, гравюр, естампів. Якщо ви сильні, витривалі і готові витратити на огляд до 10 годин — кожному експонату дістанеться не більше однієї секунди Вашого часу!
Збір групи 16.00 виїзд до Чехії
Нічний переїзд

6 день

Ласкаво просимо у Прагу!
Запрошуємо на оглядова екскурсію «Смарагди Праги». Прагу можна описувати нескінченно. Це одне з найбільших міст Центральної Європи і багатовікова столиця Богемії. Це мости, собори, позолочені башти і церковні куполи, які відбиваються у водах Влтави вже більше 10 століть. Це майже не постраждалий під час Другий світовий війни середньовічний центр з маленькими вуличками і двориками, незліченними шпилями і лавками. І нарівні з цим Прага — сучасне і жваве місто, повне молодої енергії, музики, культури у всіх її проявах і ресторанів високої кухні. Багато хто вважає Прагу найкрасивішим містом Європи.
У вільний час пропонуємо відвідати:
- Факультативну екскурсію «Атмосфера Пражського граду» (10є/5є). Прага — місто, в яке закохуєшся без пам'яті і приїжджаєш знов і знов. Уява про Прагу буде неповною, якщо не відвідати Пражський град, фортецю міста Праги, резиденцію чеських королів, деяких імператорів Священної Римської імперії. Пражський град розташований в Градчанах на високому пагорбі, з якого відкриваються приголомшливі види на місто. Під час екскурсії ми побачимо готичний кафедральний Собор Святого Віта, Королівський палац, Страговський монастир, базиліку Святого Іржі (Георгія), Королівський сад та інше.
- Факультативну екскурсію «Знайомство з Влтавою на кораблику з швецьким столом» (25є). Живописна Влтава чудова в любий час дня і ночі, а набережні  уздовж її берегів і мости  є справжніми витворами архітектурного мистецтва.
Збір групи, переїзд та поселення в транзитний готель на території Польщі

7 день

Сніданок, виселення з готелю
Переїзд по території Польщі
Повернення на територію України


Вартість туру

Вартість при оплаті

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 6 тижнів

265€

250€

Більше 5 тижнів

270€

255€

Більше 4 тижнів

280€

265€

Менше 4 тижнів

285€

270€

Гарантований аванс на факультативні програми – 30€

У вартість включено:
• страховий поліс (груповий)
• у випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• Екскурсії по Кракову, Амстердамі, Парижу 

Додатково оплачується:
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• Консульский збір 35є+20є візовий центр
• страхівка
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Надання візової підтримки – 10€

Примітка:
- Факультативні екскурсії підтверджуються при групі не менше 25 чол;
- Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вхідних білетів;
- Туристи обідають та вечеряють у вільний від екскурсій час;
- Туристична компанія-оператор не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори і ремонти на дорогах та погодні умови;
- Компанія-оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 

 


http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

http://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exotic_tour2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 23.03.2018
           1€=32,98 грн.
           1$=26,78 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії