тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Заявка на бронювання

Необхідні документи


Раннє бронювання -10%


Автобус + авіа

Літо, море - Montenegro! 27.05

Рекламний тур. Чорногорія+Албанія 28.04
Рекламний тур. Два моря Албанії 28.04

Хіти продажу сезону


Авіачартер зі Львова


Автобусний чартер


Екскурсійні тури:

Балканський Експрес + Албанія 28.04
Два моря Албанії 28.04

Авіачартер з Києва. Раннє бронювання 2018

10, 11, 21 ночей (понеділок/четвер)
7, 14, 21 ночей (щонеділі)
7, 14, 21 ночей (щосуботи)

Чорногорія

Екскурсії
Корисна інформація

Курорти та готелі

Будва
Бечічі
Рафаіловічі
Святий Стефан
Тіват
Пржно
Петровац
Сутоморе
Герцег Нові
Котор
Ульцинь
Бар
Ігало


Untitled Document

Відповідальні менеджери


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua


Марія Котяш

SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Екскурсії по Чорногорії

Екскурсія

Опис

Вартість

Которська затока

Подорож до найбільшої бухти на Адріатичному морі, оточеної територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи. Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності, до наших часів тут збереглося безліч старовинних міст, багато з них, такі як Котор і Пераст, є важливими туристичними центрами Чорногорії.
Котор – місто, яке зберегло історичні сліди останніх 20 століть. Основним заняттям місцевих жителів було мореплавство і морська торгівля, тому Котор з давніх давен є одним з найважливіших центрів цієї частини Адріатичного узбережжя. 
З 1420 по 1797 рік Котор разом з усією затокою знаходились під владою Венеціанської републіки, тому венеціанський вплив залишився домінуючим в архітектурі цього міста й донині.
Візитною карточкою Котора, звичайно, є Кафедральний собор Св. Трифона (1166 р.) — видатний взірець романської архітектури. У каплиці собору покояться мощі Святого Трифона — покровителя міста Котор.
Через унікальну суміш архітектурних стилів старовинну частину Котора у 1979 році було внесено до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
Наступна зупинка – місто Пераст. Свого розквіту місто досягнуло у XVIII ст., коли тут нараховувалось чотити верфи, а місцевий флот досягнув сотні кораблів. Саме у цей час у Перасті було збудовано дев'ятнадцять палаців у бароковому стилі і близько двадцяти католицьких і православних церков, які у майже незмінному вигляді збереглися до теперешніх часів.
Напроти Перасту знаходиться острів Богородиця на Рифі — єдиний рукотворний острів на Адріатиці. Виник цей острів у XV ст. на місці рифу, на якому два моряки знайшли чудотворну ікону Богородиці. Сьогодні на острові стоїть надзвичайної краси церква, до якої прагнуть потрапити незаміжні дівчата з усіх куточків світу, щоб попросити благословіння в Богородиці на щасливий шлюб.

15 Євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, прогулянка на кораблику)
+5 Євро
(вхідні квитки)

 

Серце Чорногорії
(Цетінє — Ловчен)

Цетінє – колишня резиденції владик і правителів Чорногорії, батьківщина першої друкованої книги південних слов'ян, місто музеїв та унікальних пам'ятників.
Цетінє  було засноване у 1482 році князем Іваном Црноєвічем і відтоді є осередком чорногорської культури і колискою непереможної сили народу у боротьбі проти загарбників.
Цетіньський монастир — духовна реліквія Чорнгорії, яку щорічно відвідують тисячі паломників. У монастирській церкві Різдва Пресвятої Богородиці зберігаються мощі Св. Петра Цетіньського — митрополита і правителя Чорногорії, частина Животворного Хреста Господнього і нетлінна правиця Івана Хрестителя.
Ловчен — гірський масив, який для захисту унікальної природи, історичної, культурної та архітектурної спадщини у 1952 було проголошено Національним парком. Розташований Ловчен на південному заході Чорногорії, на кордоні двох кліматів, морського і гірського, і, відповідно, є під пливом обох. Саме завдяки цьому, тут росте 1.158 видів рослин, деякі з яких зустрічаються виключно на даній території. Площа Національного парку 62,2 км².
Найбільший і найважливіший монумент Національного парку — Мавзолей Петра ІІ Петровіча Нєгоша — чорногорського владики, державного діяча, реформатора і найвидатнішого поета чорногорської літератури. Мавзолей було збудовано на початку 70-х років ХХ ст. на вершині Єзерскі Врх (1.657 м). Поруч із мавзолеєм знаходиться оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити майже всю Чорногорію, Адріатичне море, Скадарське озеро, гори сусідньої Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії та Албанії.

25 Євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, вхідні квитки)

 

Скадарське озеро

Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові. Площа озера складає близько 370 км², але у зимовий час може збільшуватися до 540 км². Середня глибина озера 5 м, максимальна сягає 60 м. 2/3 території озера належить Чорногорії, менша частина — Албанії.
Територія озера є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб, серед яких найчастіше зустрічаються верховодки, коропи, вугрі, плітки, пузанки та красопірки. У 1983 р. територію Скадарського озера було проголошено Національним парком.
Вздовж берегів розташовані острови Враніна, Лесендро, Грможур, Старчево, Морачнік та інші. В озеро впадає 6 річок, найбільші з яких Морача і Црноєвіча. Через річку Бояну довжиною 41 км озеро впадає в Адріатичне море. 
Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів привертають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
На кораблику туристам запропонують скуштувати домашній сир, пампушки з медом, виноградний самогон і чудове червоне вино, а в ресторані на березі озера на них чекатиме рибний обід.
Під час прогулянки двічі відбудеться зупинка для купання в озері.

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, прогулянка на кораблику, частування виноградним самогоном і  вином, сиром, пампушками з медом, рибний обід, вхідні квитки)

Монастир Острог

Монастир Острог — діючий православний монастир, який розташований у горах на висоті 900 м над рівнем моря. Його було засновано у XVII ст. Св. Василієм Острозьким — одним з найшанованіших святих чорногорського народу.
Острог складається з двох частин — Верхнього та Нижнього монастирів. У Верхньому монастирі розташовані дві печерні церкви, в одній з них, у цекві Введення у Храм Пресвятої Богородиці, зберігаються нетлінні мощі засновника монастиря Св. Василія. Саме тут уже протягом багатьох століть відбуваються чудеса зцілень та оздоровлень.  У Нижньому монастирі знаходяться келії монахів, церква Св. Трійці та господарські приміщення.
Щоденно сотні людей з різних куточків світу різних християнських конфесій прагнуть потрапити до монастиря Острог, щоб вшанувати великого чорногорського святителя.
На зворотній дорозі туристи матимуть унікальну нагоду побувати у старовинному чорногорському селі Горні Цеклін. Поєднання континентального і середземноморського кліматів створює тут чудові умови для вирощування фруктів з надзвичайним ароматом і смаком, а мальовничі краєвиди не залишають жодну людину байдужою. Сюди гостинно запрошує мешканець цього села Даніло Вукміровіч. В його оселі гості зможуть продегустувати вино і настоянки, які виробляє господар за рецептами своїх прадідів.

18 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда, вхідні квитки, частування вином і настоянками)

Албанія.
Остання загадка Європи

Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам'ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)

Каньйони

Подорож до гірської частини країни. Можливість побачити каньйон річки Морача та однойменний монастир XIII ст. Далі маршрут пролягатиме через Національний парк Дурмітор. Перебування у найвищому населеному пункті Балкан місті Жабляк, огляд льодяникового Чорного озера, найглибшого в Європі каньйону річки Тара, а також унікального кам'яного моста через цей каньйон. Краса і велич цих місць зворушить найдосвідченішого мандрівника!

35 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)
+5 євро
(вхідні квитки)

Рафтинг

Екстремальна подорож для любителів гострих відчуттів. Спуск на човнах по річці Тара найглибшим в Європі каньйоном.

60 євро
(проїзд автобусом, сніданок і обід, спуск на човнах)

Хорватія. Дубровник

Дубровник — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці.
До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам'ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа.
Увага! Відвідати Дубровник можна лише при наявності у закордонному паспорті хорватської, угорської, румунської або діючої шенгенської мультивізи.

40 Євро (проїзд автобусом, супровід гіда)

Боснія і Герцеговина

Поїздка до цієї країни стане для кожного туриста відкриттям.
Під час екскурсії буде можливість побачити місто Требіньє, яке розташоване між сімома пагорбами на річці Требішніца. Огляд монастиря Герцеговачка Грачаніца.
Подорож продовжиться у старовинному місті Мостар. Назва цього міста пов'язана із будівництвом у 1566 році кам'яного моста, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО. У теперішній час це місто є символом мирного життя представників різних національностей і релігійних конфесій.

55 євро
(проїзд автобусом, супровід гіда)

 


http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

http://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exotic_tour2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 21.03.2018
           1€=32,93 грн.
           1$=26,83 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії