Автобусний чартер до Болгарії

Зі Львова (через Ужгород)

Львів – Стрий – Мукачево – Ужгород – Помор’є

Діти до 2-х років на рейс не приймаються. Можливо добронювати місця комфорт класу* (2-4 ряд з подушками та пледами)* – 5 євро в одну сторону.

Вартість у 2 сторони - 60 євро

Місяць

Виїзд з України

Виїзд з Болгарії

Червень

2,6,9,13,16,20,23,27,30

3,7,10,14,17,21,24,28

Липень

4,7,11,14,18,21,25,28

1,5,8,12,15,19,22,26,29

Серпень

1,4,8,11,15,18,22,25,29

2,5,9,12,16,19,23,26,30

Вересень

1,5,8

2,6,9,13,16

Години відправлення з України

Місто посадки/висадки пасажирів

Години відправлення з Болгарії

07:00

Львів – залізничний вокзал

07:45

Стрий – АЗС «ОККО» (біля моста на Івано-Франківськ)

11:00

Ужгород – АЗС “ОККО” (Дравців круг), вул. Гагаріна

11:30

Мукачево – АЗС «WOG», вул.Мукачевська, 129 (пост ГАЇ)

Переїзд по Румунії

Балчик – Автовокзал

14:45

Албена – при в’їзді  на курорт

15:00

Кранево – супермаркет «Аполон»

15:10

Золоті Піски – зупинка “Управління”

15:40

Св.Костянтин і Єлена – готель «Панорама»

16:00

Варна – пл.Св.Марії, вул. «Христо Ботев», 1910

16:10

Обзор – автовокзал

15:10

Єленіте – в’їзд на курорт

14:40

Св.Влас – АЗС, готель «Джулія»

14:30

Сонячний берег – готель «Кубань»

14:15

Сонячний берег – 300м від автовокзалу (під трансфер з готелю)

14:00

Несебр – готель «Феста Панорама»

13:35

Равда – зупинка навпроти супермаркету LIDL

13:25

Ахелой – АЗС “Лукойл”

13:15

Помор’є – вул.Сольна, 86

13:00

Наш автопарк має в розпорядженні комфортабельні автобуси EURO-3 – EURO-5, всі 14-метрові автобуси до 55 місць:
- MERCEDES;
- SETRA;
- NEOPLAN

В автобусах:
- клімат контроль;
- free WiFi (на території Румунії та Болгарії);
- подушки та пледи (на місцях комфорт класу);
- аудіосистема з мікрофоном;
- TV-DVD – система;
- велике багажне відділення;
- WC (emergency only);
- холодильник;
- аптечка

Зупинки передбачені кожні 3-4 години. Автобуси супроводжують україномовні сертифіковані керівники групи.

*Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, черги на кордонах та якість дорожного покриття.


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії