тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

БОЛГАРІЯ


Молодіжний відпочинок Camelot 3*

СПО автобус

Готель Colosseum 4*
Готель Dana Palace 3*
Апарт-готель Flora Beach 3*
Готель Sunset 4*
Готель Royal Palm 3*
Готель Palma 3*
Готель Magnolia Club 3*
Готель Privileg 3*
Вілла Mare 4*
Family Resort Sunrise 3*

СПО готелі

Готель ZORNITSA SANDS 4*+
Готель Aktinia 4*
Готель Chaika Resort 4*
Курорт Єленіте


Автобусний чартер

Зі Львова (через Ів.-Франківськ)
Зі Львова (через Ужгород)
З Луцька

Необхідні документи. Віза


Курорти та готелі

Сонячний берег
Єленіте
Несебр
Золоті піски
Албена
Св.Костянтин та Єлена
Обзор
Сонячний день
Кранево
Рів'єра
Дюни
Поморіє
Чайка
Св. Влас
Созопол

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Юлія Ольхович
SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

Леся Данчура (Жеребецька)

SKYPE: lesya_mist
lz@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Автобусний чартер до Болгарії

Зі Львова (через Ужгород)

Львів – Стрий – Мукачево – Ужгород – Помор’є

Діти до 2-х років на рейс не приймаються. Можливо добронювати місця комфорт класу* (2-4 ряд з подушками та пледами)* – 5 євро в одну сторону.

Вартість у 2 сторони - 60 євро

Місяць

Виїзд з України

Виїзд з Болгарії

Червень

2,6,9,13,16,20,23,27,30

3,7,10,14,17,21,24,28

Липень

4,7,11,14,18,21,25,28

1,5,8,12,15,19,22,26,29

Серпень

1,4,8,11,15,18,22,25,29

2,5,9,12,16,19,23,26,30

Вересень

1,5,8

2,6,9,13,16

Години відправлення з України

Місто посадки/висадки пасажирів

Години відправлення з Болгарії

07:00

Львів – залізничний вокзал

07:45

Стрий – АЗС «ОККО» (біля моста на Івано-Франківськ)

11:00

Ужгород – АЗС “ОККО” (Дравців круг), вул. Гагаріна

11:30

Мукачево – АЗС «WOG», вул.Мукачевська, 129 (пост ГАЇ)

Переїзд по Румунії

Балчик – Автовокзал

14:45

Албена – при в’їзді  на курорт

15:00

Кранево – супермаркет «Аполон»

15:10

Золоті Піски – зупинка “Управління”

15:40

Св.Костянтин і Єлена – готель «Панорама»

16:00

Варна – пл.Св.Марії, вул. «Христо Ботев», 1910

16:10

Обзор – автовокзал

15:10

Єленіте – в’їзд на курорт

14:40

Св.Влас – АЗС, готель «Джулія»

14:30

Сонячний берег – готель «Кубань»

14:15

Сонячний берег – 300м від автовокзалу (під трансфер з готелю)

14:00

Несебр – готель «Феста Панорама»

13:35

Равда – зупинка навпроти супермаркету LIDL

13:25

Ахелой – АЗС “Лукойл”

13:15

Помор’є – вул.Сольна, 86

13:00

Наш автопарк має в розпорядженні комфортабельні автобуси EURO-3 – EURO-5, всі 14-метрові автобуси до 55 місць:
- MERCEDES;
- SETRA;
- NEOPLAN

В автобусах:
- клімат контроль;
- free WiFi (на території Румунії та Болгарії);
- подушки та пледи (на місцях комфорт класу);
- аудіосистема з мікрофоном;
- TV-DVD – система;
- велике багажне відділення;
- WC (emergency only);
- холодильник;
- аптечка

Зупинки передбачені кожні 3-4 години. Автобуси супроводжують україномовні сертифіковані керівники групи.

*Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, черги на кордонах та якість дорожного покриття.

 


http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

http://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exotic_tour2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 21.05.2018
           1€=31,42 грн.
           1$=26,67 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії