тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури

Перлина Шрі-Ланки

Райський острів

Скарб мрії

Скарби Шрі-Ланки

ШРІ-ЛАНКА

Віза

Екскурсійні тури

Деталі авіаперельоту

Ціни

Готелі

Курорти

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
ICQ 442709152
christine@meest-tour.com.ua
Христина Кукайло
SKYPE: kukajlo1
tour1@meest-tour.com.ua
Юлія Мягких
SKYPE: tour_meest
tour@meest-tour.com.ua

РАЙСЬКИЙ ОСТРІВ

7 днів/6 ночей

1 день
Приліт. Зустріч в аеропорту. Переїзд у Коломбо.
У другій половині дня оглядова екскурсія по Коломбо. Відвідування сучасних торгових центрів (Odel, Arena, House of Fashion) Коломбо - ворота Азії, так здавна називають це місто. Коломбо - найбільший морський порт західного узбережжя. Заснований арабськими торговцями, укріплений португальцями, завойований голландцями, відбудований, як значна столиця англійцями. Коломбо в рівній мірі являє собою місто старого колоніального минулого і жвавий діловий центр сьогодення.
Пам'ятки сучасного Коломбо - значні індуїстські та буддистські храми, національний музей, зоопарк один з кращих в Азії і т.д.
Вечеря та відпочинок в готелі Коломбо.

2 день
Сніданок. Переїзд в Анурадхапура.
Оглядова екскурсія першої найдавнішої столиці Шрі-Ланки. Більше тисячі років Анурадхапура була столицею Шрі-Ланки. До цього дня, ми можемо побачити тут безліч збережених історичних пам'ятників і святих буддистських місць. У центрі міста височіє велична дагоба Рувановеллі (II ст.до н.е.). Дерево Бодхи одне з найстародавніших в світі, під яким Будда знайшов просвітління. Відросток був привезений на острів в III ст. до н.е.
Вечеря та відпочинок в готелі Хабарана / Дамбулла / Сігірія.

3 день
Сніданок.
Підйом на гору Сігірія - "Фортеця в небесах". Ця живописна гора знаходиться в центрі острова і являє собою одну з головних визначних пам'яток Шрі-Ланки. Тут на висоті 200м збереглись рештки палацу кінця 5 століття. Король Касапа в 5 столітті побудував місто-палац на вершині скелі, оточеній садами з басейнами і фонтанами.
На вершині скелі збереглися гігантський трон, водойма, "Дзеркальна стіна", але головна визначна пам'ятка палацу - галерея, одну з її стін прикрашали близько 500 фресок із зображенням напівоголених жінок, але до наших днів збереглися лише деякі з них.
У другій половині дня оглядова екскурсія по Полоннаруві. Полоннарува друга столиця Шрі-Ланки 11-13 століття н.е. Головною визначною пам'яткою Полоннаруви є храм Гал Віхар - найзнаменитіший храм Шрі-Ланки. Чотири статуї Будди в різних позах висічені в гранітній скелі, названі "кращої скульптурною групою всього світу", Сад Паракрамабаху. Неподалік розташований Паракрама Самудра - водойма 11 століття, саме велике внутрішнє водосховище Шрі-Ланки.
Вечеря та відпочинок в готелі Хабарана / Дамбулла.

4 день
Сніданок. Переїзд в Канді.
По дорозі огляд печерного храму в Дамбуллі, відвідування саду спецій, фабрики батіка. У Дамбуллі на вершині гори, висотою 350м знаходиться діючий печерний буддистський храм, збудований в 1 столітті до нашої ери. Храм складається з 5 печер, з величезною колекцією позолочених статуй Будди, знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
Сад спецій в Матале, тут ви можете придбати різні спеції, такі як кардамон, кориця, чорний перець, порошок сандалового дерева, чай і т.д.
Відвідування музею коштовного каміння.
У другій половині дня оглядова екскурсія по Канді. Канді була останньою столицею Ланкійського королів. У 1815 році місто було захоплене англійцями, які встановили тут влада Британської корони. У центрі міста розташовано штучне озеро, неподалік знаходиться - храм Далада Малігава, де зберігається Священний Зуб Будди. Цей Зуб можна побачити тільки раз в році - під час свята Перахера в серпні. Відвідування Храму.
Перегляд національних танців.
Вечеря та відпочинок в готелі Канді.

5 день
Сніданок. Відвідування Королівського Ботанічного саду в Пераденії.
Сад у Пераденіі є найбільшим садом в Південно-Східній Азії.
Він був заснований одним з сингальської королів і пізніше розширений під час правління англійців. На площі в 147 акрів ви зможете побачити безліч більш 4000т. різноманітних дерев, рослин і квітів, в тому числі і рідкісні види пальм, більше 100 видів орхідей.
Переїзд в гірський район острова - Нувара-Елія ('Маленьку Англію"). Це високогірний курорт розташований на висоті 1884м над рівнем моря, біля підніжжя гори Підуруталагала, найвищого піку Шрі-Ланки. Відвідування чайної плантації і фабрики. Шрі-Ланка займає третє місце в світі з виробництва чаю і перше з експорту, забезпечуючи близько 25% світового попиту. За свої унікальні якості цейлонський чай визнаний кращим у світі.
Вечеря та відпочинок в готелі Нувара Елія.

6 день
Сніданок. Переїзд на південь острова.
Джип-сафарі в національному парку Яла. Яла один з найстаріших парків країни і найбільший. Основну територію парку займає ліс, решту площі - пасовища, водойми та мангрові зарості. Стада слонів, диких буйволів, кабанів, плямистих оленів помітні всюди. Тут також мешкає декілька видів лісових кішок, леопард, мангусти, мавпи, варани, крокодили і
безліч рептилій.
Вечеря та відпочинок в готелі Яла / Катарагама / Тіссамахарама.

7 день
Трансфер в аеропорт.

 


http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

http://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exotic_tour2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

http://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 19.01.2018
           1€=35,91 грн.
           1$=29,35 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії